Titech Airless Sprey Teknolojileri , 1999 yılında BAMU ÇELIK YAPI MAK INS SAN VE TIC LTD STI’nin bir kolu olarak kurulmuştur.

 

Çelik dizayn ve endüstriyel alanda birçok otomotiv firmasının ve gıdadan tekstile geniş endüstriyel üretim tesislerinin imalat-montaj sürecinde ve ABUS CRANE / ALMAN tavan vinci sistemlerinin Türkiye çelik tedarik ve uygulama noktasında temsilcisi olan ana firmamıza sprey teknolojileri anlamında destek vermekte olup birçok uluslararası projeye endüstriyel boya uygulamalarıyla hizmet vermektedir.


Elektrikli Boya Makineleri, Havalı Boya Pompaları, Diyaframlı Boya Pompaları, Enjeksiyon Makineleri ve Yol Çizgi Makineleri Profesyonel olarak satışını sağladığımız başlıca ürünlerimizdir.


Titech Airless, Mercedes, Toyota, Ford, Tofaş, Hyundai, Tusaş TEI, General Elektrik vb birçok güçlü firmanın çelik dizayn ve tavan vinci yürüyüş yollarının hassas yüzey işlemleri hususunda profesyonel sonuçlar elde etmiştir. Ford Otosan / Gölcük tüm paslanmaz boyahane tesisinin imalat-montaj projesi referanslarımız arasındadır.

 

22 yılı aşkın sürede Balkanlar’dan Orta Doğu’ya çelik dizayn ve sprey teknolojileri olarak “Elektrikli Airless Boya Makinaları‘nın  Satış-Servis, Aksesuar Satış ve Servis Hizmetini Tüm Türkiye’de ve Uluslararası birçok platformda sağlamaktadır.

 

İnşaat Sektörü, Endüstriyel Boyalar, Mobilya İmalatları, Zemin Uygulamaları, Yat Boya-Vernik Uygulamaları gibi sektör ve uygulamalarında profesyonel elektrikli boya makineleri, boya makinaları, boya pompalarının sorunsuz bir şekilde kullanımı için işinize uygun Güçlü-Paslanmaz ve Uzun Soluklu Kullanıma Uygun, Kaliteli ve Sürdürülebilir bir iş akışını sunmak en öncelikli değerlerimizdendir.

 

Yüksek Teknoloji, Genç-Dinamik Ekibi, AR-GE Departmanı ve Elektronik Yazılım ve Güçlendirilmiş Donanımlarımızla misyonumuzu korumak ve ihracatımızı daha da güçlendirerek Türkiye’yi uluslararası platformda temsil etmek ve Endüstriyel Tasarıma ve Endüstriyel Dünya’ya renk katmak, renklendirmek değerli ürün ve çalışmalara anlam katmak misyonumuzdur.

 

TITECH AIRLESS SPREY TEKNOLOJİLERİ & HVBAN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

“RENK KATAR ; DEĞER KATAR”

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR